ZBAVTE SE ZÁVISLOSTI NA POJIŠTĚNÍ A ZAČNĚTE INVESTOVAT – PORADÍM VÁM, JAK NA TO - ONLINE V PROVOZU - COVID 19
ONLINE V PROVOZU - COVID 19

ONLINE V PROVOZU - COVID 19

25. 03. 2020 20:48 - Ostatní

Vážení přátelé, klienti, s ohledem na aktuální situaci v souvislosti s rozšířením Covid-19 (koronavirus) bych vás chtěl informovat o opatřeních, která jsme s mými kolegy experty v oblastech pojištění, úvěry, investice v rámci celé ČR, v posledních týdnech přijali.


ONLINE V PROVOZU - COVID 19

Zdraví a bezpečnost je pro nás nejvyšší prioritou. Současnou situaci s Covid-19 bereme velmi vážně a děláme maximum, abychom minimalizovali riziko přenosu infekce a zároveň zajistili stávajícím i novým klientům nepřetržitou podporu.


Kromě nespočtu opatření, které jsme přijali v posledním období, všichni pracujeme i vzdáleně tzv. bezdotykově při plném zachování všech služeb.


Jsme k dispozici prostřednictvím videohovorů, kdy vám pro online spojení zašleme speciální odkaz.


Zároveň jsme schopni se přizpůsobit vámi preferované komunikační metodě.


S ohledem na skutečnost, že online, internet a celkově virtuální prostředí je pro náš tým již nějakou dobu přirozenou součástí pracovního procesu a řada klientů využívá naše finanční služby právě prostřednictvím online, mohu vás ujistit, že disponujeme všemi technologickými prostředky pro udržování našich služeb bez zásadních omezení i v situaci, v jaké se všichni nyní nacházíme.


V těchto kontextech se samozřejmě objevuje řada otázek z oblasti financí, ať již v souvislosti s karanténou, odkladem splátek jednotlivých bank, situací na finančních trzích aj., proto jsme pro tyto účely vytvořili úzkou pracovní skupinu specialistů, kteří jsou k dispozici 24/7 a rádi vám na jakékoliv dotazy přednostně odpoví.


Chcete poradit online?


Kontaktujte mě prostřednictvím formuláře níže.


Poradím:


  • Online prostřednictvím video konferenční schůzky
  • Emailem
  • Telefonicky

%magnet-77%

Rozcestník